POKAZ FILMU: "NAWIEDZONA SZOSA" - 27 MARCA W MIELCU GODZ 19:00.                           /19.03.2014/

 

 

 

 

     Po długich oczekiwaniach czas na pokaz naszego projektu w Mielcu. Nie łatwo jest zrobić pokaz w rodzinnym mieście - wśród "swoich". Wbrew pozorom to bardzo trudne, ale i nieuniknione. Zabierając się za projekt: "Nawiedzona Szosa" w 2012r nie mieliśmy śmiałości myśleć iż ten projekt będzie wyświetlony w naszym, lub jakimkolwiek innym miejscu, czy kinie. Tak sie jednak stanie 27 marca o godz. 19:00. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które nam w tym pomogły.

     To dla nas bardzo stresujący dzień, bo tworzyliśmy ten projekt ucząc się. Dziś wiemy znacznie więcej i w najbliższej przyszłości będziemy chcieli ta wiedze realizować. Póki co czas jednak na to co już zostało stworzone. Być może marnymi środkami, sprzętem amatorskim... Ale wszystko to, co ujrzycie podczas pokazu wypłynęło w głębi nas samych... To nasza lekcja... To nasza przygoda... Teraz czas na Was nasi mili widzowie...

 

POKAZ FILMU: "NAWIEDZONA SZOSA".PROGRAM:

- Krótki wstęp przed filmem
- Pokaz clipu promującego film: The Human Trip - "Zagubieni (Nawiedzona Szosa Short Film).
- Pokaz Filmu: "Nawiedzona Szosa" /thriller 2013/


MIEJSCE:

Kino "Galaktyka"
Mielec Al. Niepodległości 7.
27. Marca 2014r - godz. 19:00
(Wstęp Wolny)

     Serdecznie zapraszamy Was na ten pokaz! Bądźcie częścią naszej historii... Krytykujcie, ale także postarajcie się docenić i zrozumieć realia tworzenia tego projektu... Czasem z rzeczy małych mogą w przyszłości powstać znacznie większe, dojrzalsze... Czekamy na Was w wiadomym miejscu i czasie...

 

UWAGA!

27 marca zaraz po premierze filmu, widzowie będą mogli spotkać się z reżyserem, aktorami oraz osobami, które współtworzyły projekt „Nawiedzona Szosa”. Przybyli będą mieli okazję do bezpośredniej rozmowy o filmie i jego kulisach. Spotkanie odbędzie się w pizzerii Da Grasso.

 

_________________________________________________________________________

 

‎OFICJALNA PREMIERA SINGLA: "ZAGUBIENI".                                                                          /31.05.2013/~01. ZAGUBIENI (OST NAWIEDZONA SZOSA) - 5:19

(DUET: MONTI BARBAROSSA feat. MAGDA DUBIEL)
słowa: DARIO DAVIS, wokal: MONTI BARBAROSSA, wokal tło: MAGDALENA DUBIEL
gitary: MARCIN CIJA, gitara solo: MARCIN CIJA, klawisze: MICHAŁ RATKOWSKI, wokal ballada: MAGDALENA DUBIEL,
bass: TOMASZ FRUNEK FRASK, perkusja: DAWID DUSZEK WOJCIECHOWSKI, mix/mastering: TOMASZ FRUNEK FRASK
PUBLIKACJA
© 2013 /DDMG/ - DARIO DAVIS MEDIA GROUP.


~02. NAWIEDZONA SZOSA THEME - 2:47
(MICHAŁ RATKOWSKI)
muzyka: MICHAŁ RATKOWSKI, mix/mastering: MICHAŁ RATKOWSKI

~03. NAWIEDZONA SZOSA TEASER - 2:02
(MICHAŁ RATKOWSKI)
muzyka: MICHAŁ RATKOWSKI, mix/mastering: MICHAŁ RATKOWSKI

~04. MAKING OF NAWIEDZONA SZOSA - 3:30
(MICHAŁ RATKOWSKI)
muzyka: MICHAŁ RATKOWSKI, mix/mastering: MICHAŁ RATKOWSKI

~05. ZAGUBIENI (INSTRUMENTAL) - 5:19
gitary: MARCIN CIJA, gitara solo klawisze: MICHAŁ RATKOWSKI,
bass: TOMASZ FRUNEK FRASK perkusja: DAWID DUSZEK WOJCIECHOWSKI,
mix/mastering: TOMASZ FRUNEK FRASK

 

DOWNLOAD (MP3 256 KB/S)

_________________________________________________________________________

WYSLIJTO.PL
http://wyslijto.pl/files/download/6gaqi4w90b

SENDSPACE
http://www.sendspace.com/file/5o661w

_________________________________________________________________________
 

______________________________________________________________________________________________

"NAWIEDZONA SZOSA" - TEASER (PREMIERA)                                                                       /31.03.2013/

Na 1,5 godziny przed oficjalną premierą na Youtube!!! Przedstawiamy wyczekiwany pierwszy motyw z filmu: "Nawiedzona Szosa", którego premiera już niebawem.

 

TEASER FILMU: "NAWIEDZONA SZOSA" JUŻ NIEBAWEM!                                                         /18.03.2013/      Już niedługo zaprezentujemy pierwszy teaser mieleckiego filmu niezależnego: "Nawiedzona Szosa". To chyba jeden z wielu bardzo oczekiwanych momentów zarówno dla nas, jak i dla widzów czekających na ten projekt. Wspomniany wyżej teaser jest w trakcie realizacji. Przewidywany termin premiery nastąpi jeszcze w tym miesiącu!!! Za muzykę w zwiastunie odpowiedzialny jest nadworny kompozytor muzyki do naszego filmu - Michał Ratkowski. Więcej szczegółów juz bardzo niedługo!

~ Teraz odrobinę prywaty...
Dziś urodziny mojego Taty, który cztery lata temu, tuż przed swoimi urodzinami opuścił tą planetę i któremu dedykuję ten film...

                                                                                                                                    Tęsknię... Dario Davis

______________________________________________________________________________________________

FOTOSY Z: "NAWIEDZONA SZOSA" (SCENY Z PARTNEREM PROJEKTU - GOLD DUBAI)              /07.03.2013/      W sobotę 2 marca zrealizowano scenę z partnerem filmu - napojem energetycznym GOLD DUBAI. W scenie brali udział: Ireneusz Monti Monticolo (Monti Barbarossa), Dawid Duszek Wojciechowski, oraz statyści: Tomasz Frunek Frask i Bartek Muniak. Jak wspominaliśmy wcześniej scenę zrealizowano w nowo otwartym poziomie pizzerii "DA GRASSO", która mieści się w Mielcu przy Al. Ducha Św 6B. Realizowana w sobotę scena ma ścisły związek z resztą scenariusza filmu i jest to jedna z ostatnich scen, które zostały zrealizowane na potrzeby filmu. Przypominamy także, iż montaż filmu objął 95% całego zarejestrowanego materiału. Po montażu całości nastąpi selekcja zmontowanych scen, które trafią do filmu. Na przełomie marca/kwietnia zostaną zrealizowane ostatnie sceny do filmu. Mowa o ujęciach z dziewczynką/zjawą. Zrealizowane dotąd sceny nie odpowiadają wizji reżysera i trzeba je zarejestrować ponownie. >FOTOSY Z PLANU<

______________________________________________________________________________________________

Monti Barbarossa feat. Magdalena Dubiel "Zagubieni" (Nawiedzona Szosa O.S.T)               /01.03.2013/

 

______________________________________________________________________________________________

 

PREMIERA UTWORU:"ZAGUBIENI" JUŻ 1 MARCA!!!                                                                  /24.02.2013/      Znamy już oficjalną datę premiery utworu: "Zagubieni" w sieci. Utwór promujący film: "Nawiedzona Szosa" pojawi się w sieci w najbliższy piątek - 01.03.2013r. To właśnie wtedy Monti Barbarossa, oraz Magda Dubiel po raz pierwszy ukażą swoje wokale w tym utworze szerszej publiczności. Wersja /promo/ dostępna będzie tylko i wyłącznie na youtube w formie promocyjnej. Rozszerzona wersja singla pojawi się w późniejszym terminie i dostępna będzie w dwóch formatach: /AUDIO CD/, oraz /MP3/. Rozszerzony singiel będzie zawierał 4 tracki (min: motyw przewodni filmu) w wykonaniu kompozytora odpowiedzialnego za muzykę w filmie - Michała Ratkowskiego. Jak wspominaliśmy wcześniej trwają także przygotowania do realizacji wideoklipu, który będzie towarzyszył utworowi. Więcej szczegółów już niebawem.

Tymczasem w oczekiwaniu na premierę zapraszamy do czytania naszych "postów". Już niebawem realizacja sceny dodatkowej do: "Nawiedzonej Szosy" ze specjalnym udziałem partnera filmu - napoju energetycznego Gold Dubai. Fotosy z planu, oraz dodatkowe informacje - wkrótce. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszego fanpage.

______________________________________________________________________________________________

DATA PREMIERY SINGLA JESZCZE W TYM TYGODNIU!!!                                                          /22.02.2013/      Jeszcze w tym tygodniu podamy oficjalną datę premiery utworu: "Zagubieni", który będzie promował film: "Nawiedzona Szosa". Po blisko czterech miesiącach pracy od "pierwszych riffów" praca nad singlem dobiega końca. W późniejszym terminie świętować będziemy premierę pełnego singla w formie CD, oraz MP3. Trwają także prace nad scenariuszem do wideoklipu.

 

______________________________________________________________________________________________

MONTI BARBAROSSA FEAT. MAGDALENA DUBIEL "ZAGUBIENI" - KONIEC NAGRAŃ                  /01.02.2013/     Nagrania do singla: "Zagubieni" dobiegły końca. Prace nad singlem rozciągnęły się w czasie jednak wydaje nam się, iż w bardzo niedługim czasie będziemy gotowi na publikację utworu. Ostatecznie utwór według wcześniejszych zapowiedzi jest duetem, w którym "na wokalu": Monti Barbarossa - występujący wcześniej w mieleckim zespole "Wrok", oraz Magdalena Dubiel - młoda zdolna wokalistka o niesamowitym głosie. Oprawą muzyczną zajęli się: Marcin Cija (gitara), Michał Ratkowski (Klawisze), Tomasz Frunek Frask (Bass), Dawid Duszek Wojciechowski (Perkusja). Utwór jest w fazie ostatnich przygotowań przed ukazaniem go szerszej publiczności (mix i mastering) za który odpowiada Tomasz Frunek Frask. W przygotowaniu jest także okładka singla, którą przygotowuje Dario Davis - autor tekstu do utworu, oraz twórca projektu: "Nawiedzona Szosa". Już niebawem do: "Zagubionych" zostanie zrealizowany teledysk, który oprócz swojej fabuły będzie wzbogacony o kadry z filmu: "Nawiedzona Szosa" - który ma promować. Więcej informacji już niebawem.

______________________________________________________________________________________________

MAKING OF: "NAWIEDZONA SZOSA" /NAPISY ENG/                                                                /24.01.2013/Prezentujemy znany wszystkim "Making Of" (tym razem z angielskimi napisami). Aby nie publikować drugi raz tego samego projektu, postanowiliśmy dołożyć do nowego dwie wypowiedzi, oraz szereg nowych "surowych" ujęć z powstającego filmu. Czas trwania tego odcinka wydłużył się z 15, do prawie 23 minut. Dowiecie się także, kto stoi za produkcją singla promującego film. W oczekiwaniu na pierwszy "Teaser" filmu zapraszamy serdecznie do obejrzenia odświeżonego, odcinka o kulisach realizacji naszego projektu.

>>ZAPRASZAMY TUTAJ<<

______________________________________________________________________________________________

PIERWSZY TEASER FILMU: "NAWIEDZONA SZOSA" NA POCZĄTKU LUTEGO!                            /13.01.2013/      Miło nam poinformować wszystkich zainteresowanych naszym projektem, iż pierwszy teaser filmu: "Nawiedzona Szosa" zaprezentujemy już na początku lutego. W chwili obecnej trwa montaż filmu jednak nie przeszkadza to w tym, aby przygotować specjalnie dla Was bardzo wstępna zapowiedź powstającego filmu.

______________________________________________________________________________________________

 

"ZAGUBIENI" - REALIZACJA WOKALI                                                                                      /02.01.2013/      "Zagubieni" - utwór promujący film: "Nawiedzona Szosa" ma już częściowo wokale. Pozostaje jeszcze niedzielna sesja, po której mamy nadzieję utwór w stanie surowym będzie ukończony. Więcej na temat pracy nad singlem dowiecie się od "Montiego" w zbliżającym się odświeżonym, dłuższym: "Making Of Nawiedzona Szosa" z napisami /ENG/. Otrzymaliśmy także ostateczną studyjną wersję utworu: "Rainy Night" bocheńskiego zespołu Sonic Wave, która oficjalnie znajdzie się w soundtracku filmu.

______________________________________________________________________________________________

REALIZACJA FILMU "NAWIEDZONA SZOSA" WKRACZA 2013 ROK!                                         /29.12.2012/
      Podsumujmy rok 2012, w którym wiele się działo w obozie filmu amatorskiego: "Nawiedzona Szosa". Prawie rok upłynął od czasu, gdy po raz pierwszy padło zdanie - powstanie film. Poniżej całe podsumowanie tego co wydarzyło się w kończącym roku, oraz wstępne plany na 2013rok.

 

2012STYCZEŃ
Już na samym początku (przełom styczeń/luty) padł pomysł na realizację filmu, który będzie opowiadał o historii zjawy pojawiającej się przy drodze wojewódzkiej 875. Pomysł na początku był bardzo nieśmiałą wizją, której realizacja zakładała stworzenie czegoś wraz z mieleckimi aktorami amatorami, wcielającymi się w bohaterów filmu.

KWIECIEŃ
W kwietniu był już znaczący zarys scenariusza z rozpisanymi rolami na około 60% filmu. Projekt wciąż ewoluował. Po wystawieniu ogłoszeń, zaczyna się zainteresowanie udziałem w filmie przez początkujących aktorów, jednak z doświadczeniem.

MAJ
Skompletowano 80% obsady w filmie, oraz ukończono pierwszą wersję scenariusza liczącego 146 stron. Rozpoczęto również poszukiwania lokacji do realizacji zdjęć.

CZERWIEC
Realizacja zdjęć do filmu planowana jest na przełom lipiec/wrzesień - tworzą się pierwsze grafiki i plany realizacji. Rusza strona internetowa, która ma być swego rodzaju pomostem pomiędzy tym co dzieje się na planie filmu a widzami.

LIPIEC
Do ekipy dołączają: Arkadiusz Stachowicz, współautor zdjęć do filmu, oraz fotosista na planie. Hubert Bąk, który pełni rolę konsultanta i pomocnika przy realizacji. Film także zapowiada swoją ścieżkę dźwiękową, dzięki pomocy kompozytora Michała Ratkowskiego. 21 lipca pada pierwszy klaps na planie filmu. Ukazuje się także pierwszy luźny "Making Of" filmu. Utworzony został profil na Facebook'u.

SIERPIEŃ
Pada pomysł na dopisanie ról dla epizodystów w filmie. Na planie spotyka się cała główna obsada filmu, która kończy zdjęcia. 90% zdjęć zostaje zrealizowanych.

WRZESIEŃ
Na planie pojawiają się pierwsi epizodyści, którzy mają odegrać dodatkowe wątki w filmie. Koniec miesiąca przynosi zakończenie zdjęć z epizodystami.

PAŹDZIERNIK
Ukazuje się pełny "Making Of Nawiedzona Szosa", który przedstawia wypowiedzi aktorów i ekipy filmowej. Rusza selekcja scen, które mają być wykorzystane w filmie. Pewna część scen zostaje wykreślona z projektu. Trwają przygotowania do dokrętek scen, oraz zostają dopisane dwie nowe sceny, które mają zastąpić odrzucony materiał. Pojawiają się pierwsze plany nagrania singla promującego film. Powstaje tekst utworu: "Zagubieni".

LISTOPAD
Trwa realizacja dodatkowych dwóch scen. Do ekipy dołącza jeszcze jeden odtwórca nowej roli. Pojawiają się pierwsze oficjale (choć surowe) screeny z filmu. Rozpoczyna się realizacja singla: "Zagubieni". Rozpoczyna się montaż filmu: "Nawiedzona Szosa".

GRUDZIEŃ
Trwają poszukiwania nowych motywów muzycznych w filmie. Powstaje instrumentalna wersja singla: "Zagubieni". Do tracklisty filmu dołącza zespół Sonic Wave. Wstępny montaż osiąga 60% materiału na film. Rozpoczyna się realizacja: "Making Of Nawiedzona Szosa" (Making Of The Hunted Highway) z napisami /ENG/, mający na celu zapoznanie z projektem przyszłym anglojęzycznych widzów.


 

2013
 


Już na samym początku planujemy ukończenie montażu: "Making Of Nawiedzona Szosa" - napisy /ENG/. Nowy montaż, nowe ujęcia z filmu, oraz 2 nowe wypowiedzi osób współpracujących przy filmie. Będzie on nieco dłuższy od polskiego pierwszego odpowiednika.

Projekt NS od połowy listopada jest w fazie montażu, który póki co przebiega zgodnie z planem. Film po pierwszym montażu z surowymi zdjęciami i dialogami trafi prawdopodobnie już na początku 2013r do kompozytora Michała Ratkowskiego, który odpowiedzialny jest za motywy muzyczne w filmie. Michał odpowiada także za partie klawiszowe w singlu promującym film Nawiedzona Szosa" pt: "Zagubieni".

PIERWSZE PLANY ZAPOWIEDZI FILMU:

- Rozpoczęcie promocji singlem: "Zagubieni" w wersji audio /youtube/.
- Premiera teasera: "Nawiedzona Szosa" /youtube/.
- Premiera clipu do utworu: "Zagubieni" (specjalna realizacja video przeplatanego urywkami z filmu) /youtube/.
- Premiera Singla: "Zagubieni" - /wersja Single CD + cover/ (nośnik cd, serwery przechowujące pliki z możliwością ściągnięcia).
Singiel w wersji CD ma zawierać dwa tracki więcej od internetowego odpowiednika.

PLANY ZWIĄZANE Z FILMEM

Dokładna data ukończenia filmu nie jest jeszcze znana. Plany obejmują przełom lutego i marca 2013, jednak złożoność projektu i zaangażowanie wielu osób w post produkcję może spowodować opóźnienia. Tuż przed ukończeniem projektu zostaną podjęte dalsze kroki związane z premierą i promocją obrazu.

Około 3 miesiące po premierze planowana jest realizacja okolicznościowego boxsetu: "NAWIEDZONA SZOSA".

 

NAWIEDZONA SZOSA BOXSET (DVD/BLUE RAY)
/planowana zawartość/

- NAWIEDZONA SZOSA (DVD/BLUE RAY) + napisy ENG.
- MAKING OF NAWIEDZONA SZOSA (DVD/BLUE RAY) projekt dokumentujący powstawanie filmu.
- NAWIEDZONA SZOSA OST (AUDIO CD) ścieżka dźwiękowa z filmu.

 

______________________________________________________________________________________________

"RAINY NIGHT" ZESPOŁU SONIC WAVE - UTWÓR Z FILMU W TRAKCIE REALIZACJI.                /27.12.2012/      Piosenka "Rainy Night" bocheńskiego zespołu Sonic Wave, która będzie wykorzystana w naszym projekcie jest już w trakcie realizacji. Nad utworem zespół pracuje w studio KWART znajdującym się w Bochni. Całą piosenkę nieco wcześniej będzie można usłyszeć na fapnage'u zespołu. Ścieżka dźwiękowa do naszego filmu coraz bardziej się wydłuża. W chwili obecnej nawiązaliśmy współpracę z czterema zespołami, których utwory znajdą się w projekcie. Przypominamy także, iż pieczę nad udźwiękowieniem "Nawiedzonej Szosy" trzyma kompozytor Michał Ratkowski.

______________________________________________________________________________________________

"NAWIEDZONA SZOSA" NOWE INFORMACJE.                                                                           /13.12.2012/

SINGIEL: ZAGUBIENI

      Prace nad singlem promującym film są na etapie ostatecznego przygotowania wersji instrumentalnej utworu, do którego już niebawem zostaną zarejestrowane partie wokalne. Projekt ten jest traktowany bardzo serio, zarówno przez wykonawców jak i twórcę filmu. Do chwili obecnej przy tworzeniu tej piosenki zaangażowanych jest kilka osób min: Marcin Cija (gitara, aranż), Ireneusz "Monti" Monticolo (wokal, aranżacja wokalu), Dawid Wojciechowski (perkusja), Łukasz Andrychowski (bas), Dario Davis (słowa). Singiel, który rozpocznie promocję filmu będzie dostępny także jako element promocyjny w formie CD wraz z okładką i będzie zawierał więcej niż jeden track. Z całą pewnością umieszczony zostanie także utwór otwierający film: "Nawiedzona Szosa Theme" - Michała Ratkowskiego, który tworzy muzykę dla filmu. Realizatorzy NS planują różnego rodzaju konkursy związane z filmem, oraz drogą 875.

SONIC WAVE - NOWY ZESPÓŁ W SOUNDTRACKU NS

Do listy utworów wykorzystanych w filmie dołączy w najbliższym czasie utwór: "Rainy Night" bocheńskiego zespołu Sonic Wave. Zespół tworzy trzech bardzo ambitnych facetów: Dawid Rusoń, Krzysiek Fita, oraz Michał Kołdras. Więcej informacji - wkrótce!

OBRAZ

Udźwiękowienie filmu planowane jest na przyszły rok. W chwili obecnej nadal trwa montaż, który często zajmuje 6-8 godzin dziennie i jest bardzo pracochłonny. Z pewnością sporym udogodnieniem podczas zdjęć do filmu był fakt, iż sceny realizowane były przy pomocy dwóch rejestratorów obrazu. Póki co montaż obejmuje surowe zdjęcia, które w późniejszej fazie realizacji filmu zostaną poddane zmianie charakterystyki obrazu.

______________________________________________________________________________________________

 

UTWÓR PROMUJĄCY FILM: "NAWIEDZONA SZOSA" W REALIZACJI                                         /25.11.2012/     
Utwór "Zagubieni", który będzie promował film: "Nawiedzona Szosa" jest w fazie produkcji. Nie chcemy ograniczać się tylko i wyłącznie do zaprojektowania plakatu, przygotowania trailera... Pracujemy nad utworem, który ozdobi promocję filmu, który będzie jego częścią. Nad utworem do tej pory pracowali: Marcin Cija (aranż gitara), Ireneusz Monticolo (aranż wokalu), Dawid "Duszek" Wojciechowski(perkusja), Michał Ratkowski (klawisze), oraz Dario Davis (słowa). Pozostało jeszcze dogranie partii basowych, oraz rejestracja wokali (utwór będzie prawdopodobnie duetem) - więcej informacji na ten temat już niebawem.

Utwór (na początku w wersji audio) rozpocznie premierę filmu w sieci. Planowana jest realizacja wideo do utworu (scenariusz clipu jest w końcowej fazie powstawania). Singiel ukaże się prawdopodobnie obok wersji cyfrowej (mp3) także w wersji tradycyjnej (cd) wraz z papierową okładką. Kolejne konkretne informacje na temat tego utworu już niebawem.


www.nawiedzonaszosa.pl
www.facebook.com/ddmgnawiedzonaszosa 

______________________________________________________________________________________________
 

MAKING OF: "NAWIEDZONA SZOSA" Z NAPISAMI (ENG)                                                          /18.11.1012/ 

      Trwa montaż filmu: "Nawiedzona Szosa". My jednak chcemy być obecni na stronie, oraz fanpage'u. Już bardzo niedługo ruszamy na podbój krajów anglojęzycznych. Dzięki uprzejmości Urszuli Niedźwiedź ze Steel Horizon (Photography & Film Agency), kulisy powstawania naszego projektu będzie można obejrzeć z angielskimi napisami. Więcej informacji nt premier odcinków z napisami już niebawem.


______________________________________________________________________________________________

SELEKCJA UJĘĆ ZAKOŃCZONA!                                                                                                 /14.11.2012/      W dniu dzisiejszym zakończyliśmy selekcje ujęć do filmu. Równy miesiąc zajęło przeglądanie całego zarejestrowanego materiału oraz wybór scen, które po montażu będą tworzyć film. Około 60% z całości materiału wykorzystane zostanie do ostatecznej wersji filmu. Montaż zaczynamy jeszcze w tym tygodniu. To bardzo precyzyjna i czasochłonna praca, która mamy nadzieję doprowadzi do długo oczekiwanego efektu końcowego. O postępach prac nad montażem, oraz pobocznych tematach związanych z filmem będziemy informować na bieżąco na oficjalnej stronie internetowej:www.nawiedzonaszosa.pl

oraz fanpage'u:

www.facebok.com/ddmgnawiedzonaszosa   

______________________________________________________________________________________________

NAJNOWSZE FOTOSY Z "NAWIEDZONEJ SZOSY", ORAZ INFORMACJE.                                      /10.11.2012/      Za nami realizacja dodatkowych scen do filmu. Maja (Edyta Babula), oraz Monti (Ireneusz Monticolo) zrealizowali wraz z ekipą dwie dodatkowe sceny. Ekipa NS sporo się napracowała, aby w jesiennej porze oddać letni klimat filmu, biorąc pod uwagę zmianę przyrody. Jednak dla chcącego... Niesamowitym gościem na planie był przepiękny Ford Taunus, który został udostępniony przez Grzegorza Groele (Motoclassica) - w filmie jest to pojazd Montiego. Dwie zarejestrowane sceny mają na celu dopełnić fabułę filmu. Selekcja scen, która rozpoczęła się w połowie października powoli dobiega końca - pozostało już ich niewiele i wkrótce zacznie się montaż filmu.

Dodatkowo prezentujemy także odrzucone wcześniej fotosy z planu NS od pierwszego do ostatniego dnia. Niepublikowane wcześniej a według nas bardzo ciekawe, którymi chcemy zakończyć informacje z planu filmu. Dodatkowym bonusem jest 10 screenów selekcyjnych z filmu: "Nawiedzona Szosa".

Aby obejrzeć nowe fotosy, oraz screeny wybranych scen kliknij >>> TUTAJ <<<

______________________________________________________________________________________________

MOTOCLASSICA NA PLANIE NS - PODZIĘKOWANIA                                                                 /06.11.2012/      Ostatnie dni zdjęciowe do do filmu odbyły się w towarzystwie bardzo wytwornego gościa jakim był klasyczny Ford Taunus. Ford został udostępniony przez Grzegorza Groele /Motoclassica/, który w swojej kolekcji ma wiele klasycznych i zabytkowych pojazdów.

Serdeczne podziękowania dla Ciebie Grześku za poświęcony czas podczas realizacji scen do NS, oraz za Twoją niesamowitą pasję związaną z motoryzacją dzięki której mogliśmy skorzystać z tak niesamowitego samochodu.
 

Serdecznie zapraszamy na stronę "MOTOCLASSICA".Fotosy z planu zobaczycie już w najbliższy czwartek na oficjalnej stronie projektu:

www.nawiedzonaszosa.pl 

oraz na Panpage'u projektu:

www.facebook.pl/ddmgnawiedzonaszosa

______________________________________________________________________________________________

NAWIEDZONA SZOSA - PODSUMOWANIE PRAC I PIERWSZE PLANY.                                      /02.11.2012/      Projekt: "Nawiedzona Szosa" wciąż ewoluuje. Cały czas trwa selekcja scen do montażu. który rozpoczniemy prawdopodobnie w połowie listopada. Obok wyboru ujęć do filmu, wybierane są także urywki do trailera. Fotosy z realizacji ostatnich ujęć do NS opublikujemy już wkrótce w paczce wraz z dotychczas odrzuconymi fotografiami z całego okresu realizacji zdjęć. Będzie to ostatnia tego typu publikacja do premiery filmu. W ostatnim czasie do obsady "Szosy" dołączył Ireneusz "Monti" Monticolo, który w pierwszym etapie tworzenia filmu miał zagrać jedną z głównych ról. Teraz zagra postać bardzo wyrazistą, która przewinie się przez film. Powstaje także singiel promujący film, który nosi tytuł: "Zagubieni" i został napisany specjalnie na potrzeby filmu. W chwili obecnej nad utworem pracują: Marcin Cija, Ireneusz "Monti" Monticolo, oraz Michał Ratkowski - kompozytor muzyki do "Nawiedzonej Szosy". Tekst do utworu napisał Dario Davis - twórca NS. Powstaje także obraz o wymiarach 160 X 100 cm, który być może stanie się plakatem filmu. Pomimo iż data premiery nie jest jeszcze ustalona prace nad filmem posuwają się w zadowalającym tempie.

Przed premierą ruszy promocja filmu /od DDMG/, która obejmie premierę trailera NAWIEDZONA SZOSA, oraz singla: "ZAGUBIENI" wraz z wideoklipem. Te zabiegi planowane są na pierwszy kwartał 2013r.

______________________________________________________________________________________________

NAWIEDZONA SZOSA - SELEKCJA SCEN                                                                                   /14.10.2012/

 

     Już od dnia jutrzejszego (15.10.2012) wkraczamy w etap przygotowań do montażu NS. Już jutro zaczynamy selekcję scen i ujęć, które zostaną  wykorzystane w filmie. Post produkcja projektu odbywać się będzie dwutorowo. Omawiane wcześniej przygotowania do montażu, oraz realizacja singla promującego film, który będzie nosił tytuł: "Zagubieni" – (więcej informacji o singlu już niebawem) .  Wybierana jest także wstępna lista utworów, które znajdą się w filmie obok skomponowanej ścieżki dźwiękowej przez naszego kompozytora - Michała Ratkowskiego.

Zaraz po wybraniu scen i ujęć, których jest ogromna ilość, zaczniemy montaż filmu. W dalszym ciągu nie chcemy zdradzać przewidywalnego terminu ukończenia filmu. Oficjalna data premiery zostanie ustalona po realizacji i publikacji teasera, który planowany jest na przełomie styczeń/luty 2013r.

______________________________________________________________________________________________

 

MAKING OF: "NAWIEDZONA SZOSA" W SIECI!                                                                         /07.10.2012/

 

      Ponad półtora miesiąca trzeba było czekać na kolejny odcinek serii: "Making Of" naszego projektu. W końcu jest! Nowy, w bardziej poważnej formule, mówiący o filmie znaczne więcej, niż dotychczasowe części, najdłuższy – trwający prawie 15 minut! Zapraszamy serdecznie do obejrzenia wywiadów z aktorami NS, oraz pierwszych fragmentów scen z filmu.

Pragniemy jednak zaznaczyć, iż sceny zawarte w najnowszej odsłonie "Making Ofu" występują w wersji surowej jednej z kamer (pomimo tego że przedstawiają scenę z filmu, mogą w finalnej wersji pozostać nie wykorzystane i zastąpione innymi ujęciami).

Zapraszamy do działu:
MULTIMEDIA

______________________________________________________________________________________________

MAKING OF NAWIEDZONA SZOSA 5 - W PRZYSZŁYM TYGODNIU                                             /06.10.2012/


      Już niebawem przedstawimy wszystkim zainteresowanym piąty odcinek serii: "Making Of Nawiedzona Szosa". Making Of jest w końcowej fazie montażu i powinien ukazać się w sieci w pierwszej połowie przyszłego tygodnia (dokładną datę publikacji podamy w niedzielę). Zgodnie z zapowiedziami w tym odcinku poznacie aktorów i ekipę NS od innej strony. Dotychczas publikowaliśmy tylko luźne chwile w przerwach między zdjęciami. Teraz przyszedł czas na drugą stronę realizacji filmu.

W nadchodzącym odcinku wypowiedzą się min: Dario Davis (Scenariusz, reżyseria, zdjęcia), Ewelina Niedźwiedź (Lena), Diana Dudlińska (Nicole), Michał Kurek (Rafał), Monika Mieszkowska (Ola), Edyta Babula (Maja), Dawid Ryba (Daniel), Arkadiusz Stachowicz (Zdjęcia, fotosy), Iza Ejnik (Epizod), Klaudia Pogoda (Epizod), Piotr Dudek (Epizod), Ala Piękoś (Epizod), Karolina Piękoś (Epizod), Paweł Wieczerzak (Epizod), oraz Tomasz Drewniak (Epizod).

Nowy "Making Of" ukaże po raz pierwszy fragmenty zdjęć do filmu: "Nawiedzona Szosa". Będą to surowe (przed montażowe) urywki scen z planu filmu. Zapraszamy gorąco już niebawem!

______________________________________________________________________________________________

NOWE FOTOSY Z PLANU!                                                                                                          /26.09.2012/

 

      Przedstawiamy nowe fotosy z planu: "Nawiedzonej Szosy". W ubiegły weekend realizowane były zdjęcia z epizodystami, oraz zjawą dziewczynki - głównej bohaterki filmu. Na planie obecni byli: Iza Ejnik, Klaudia Pogoda, Piotr Dudek, Tomasz Drewniak, Ala Piękoś, Karolina Piękoś, Paweł Wieczerzak, oraz Justynka Czajkowska. Gośćmi na planie byli: Aneta Sowa, oraz Arkadiusz Piękoś. Zapraszamy gorąco do obejrzenia najnowszych fotosów w dziale: MULTIMEDIA.

______________________________________________________________________________________________

"NAWIEDZONA SZOSA" - REALIZACJA ZDJĘĆ ZAKOŃCZONA!                                                   /23.09.2012/
      Wszystkie autografy grających w projekcie aktorów, oraz epizodystów umieszczonych na scenariuszu świadczą o tym, iż właśnie w dniu dzisiejszym zakończyliśmy realizację zdjęć do projektu: "Nawiedzona Szosa". 21 lipca padł pierwszy klaps. Ponad dwa miesiące później jesteśmy na mecie pierwszego etapu tworzenia filmu. Pragnę wszystkim podziękować z całego serca za magię, którą tworzyliście każdego dnia na planie NS. To wielka wakacyjna przygoda, którą z pewnością ja jak i Wy zapamiętamy do końca swoich dni... "Nawiedzona Szosa" to dwa miesiące przygody z wspaniałymi i utalentowanymi ludźmi. Już w najbliższych dniach opublikujemy ostatnie fotosy z realizacji filmu, które zostały wykonane podczas dwóch ostatnich dni zdjęciowych (22,23 wrzesień br).

 

DALEJ>>>
 

 

 

PARTNERZY: